Sektörler

Bilindiği gibi hemen hemen tüm sektörler üzerinde çalışan işletmeler, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve sahip olduğu işletmelerin verimliliği arttırmak için sürekli, daha akılcı ve yenilikçi çözümlere ihtiyaç duymaktadır.

Bu sebeptendir ki, Terkon ve ekibi olarak, hedeflerimizden biriside, teknolojiyi yakından takip edip kullanılabilecek tüm yenilikleri, çözümlerimiz üzerinde uygulayarak işletmelerin daha az iş gücü ile daha fazla iş yapabilmelerini sağlamaktır.

* Bilişim - Teknoloji

* Bijuteri - Kuyumcu - Saat

* Elektrik - Elektronik

* Emlak - Gayrimenkul

* Gıda

* İnşaat

* İmalat

* İthalat - İhracat

* Kırtasiye

* Kozmetik

* Konfeksiyon - Tekstil

* Matbaa - Reklam - Tanıtım

* Mağazacılık

* Mobilya - Halı- Dekorasyon

* Muhasebe

* Otomotiv

* Optik

* Oyuncak - Hediyelik Eşya

* Perakende

* Temizlik

* Züccaciye

Sektörler

gibi birçok sektörde çalışan işletmeler, Terkon Ticari Set ve Perakende Otomasyon Sistemi ürünlerini tercih etmektedir.

Aslında Terkon Ticari Set ’i birkaç sektörle sınırlamak doğru bir yaklaşım olmamaktadır. Çünkü Terkon Ticari Set, genel olarak çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmakta olup, bu sektörler üzerinde çalışan birbirinden bağımsız birçok işletmeye tam anlamıyla hitap etmektedir.

Terkon Ticari Set üzerinde, bir işletme için gereken fatura, irsaliye, sipariş, teklif, çek-senet, cari, stok, banka, kasa, barkod gibi hemen hemen tüm modüller bir arada yer almaktadır. Birbiri ile entegre çalışan bu modüller sayesinde bir işletmede gerçekleşen alım-satım işlemleri kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde takip edilmektedir.
Bizi tercih eden kullanıcılarımız...

Merhaba, Dünya!

Destek Hattı +90 ( 212 ) 854 10 93